tecnografica preloader

prezentuje

kilka słów

o marce

O MARCE

Tecnografica

to włoska marka, której historia sięga 1992 r. Jako światowy lider w przemyśle ceramicznym, Tecnografika rozciągnęła swoją ekspertyzę w grafice i architekturze wnętrz na obszar ekskluzywnych tapet i okryć ściennych.
Tecnografika oferuje produkty stanowiące unikatową mieszankę znakomitego wzornictwa i wysublimowanej technologii. Znakiem rozpoznawczym tej marki jest innowacyjność i graficzna doskonałość. O tym, że warto ją wybrać, świadczą wysokie możliwości indywidualizacji projektu, biokompatybilność i ekologiczne zalety wykorzystywanych materiałów, a także niezawodny serwis.

Tapety

Tapety

Wysokiej klasy rzemiosło, nowoczesna technologia i włoskie wzornictwo - to synonim tapet marki Tecnografica, która oferuje idealne okrycia każdej ściany w dowolnej stylistyce. Jesteśmy dumni z tego, że do produkcji naszych tapet wykorzystywane  są ekologiczne materiały, dzięki czemu całość projektu pozostaje w harmonii z całym jego środowiskiem. Tapety i ich wzory są inspirowane wieloma różnymi tematami, tak by w każdym wnętrzu stworzyć artystyczny, kreatywny, spektakularny efekt.

Rodzaje wykończeń iconmonstr-archive-2

Każda ściana potrzebuje odpowiedniego wykończenia. Tecnografica posiada w swojej ofercie tapety zróżnicowane nie tylko pod względem stylistyki i wzornictwa, ale także zastosowanych materiałów i charakterystyki. Każdy wzór może zostać zastosowany na materiale, który najlepiej będzie odpowiadał zapotrzebowaniu użytkowników pomieszczenia: od wykończeń strukturalnych, przez wodoodporne, po nawet akustyczne.

Fabric

Struktura tkaniny

Tnt

Tapeta strukturalna

Skin

Gładka powierzchnia o efekcie skóry

Natural

Materiał oparty na włóknach celulozowych, wolnych od PCV i chemicznych rozpuszczalników

H20

Włókno szklane o wysokiej wodoodporności

Soundproof

Unikatowa struktura zapewniająca dzwiękoszczelność

Kolekcje iconmonstr-layer-10

Wśród wzorów tapet marki Tecnografica znajdziesz zarówno projekty vintage, jak i industrialne; wzory geometryczne, jak i animalistyczne. Miłośnicy grafik naśladujących naturę będą równie usatysfakcjonowani, co poszukiwacze znaków miejskiej dżungli. Ci, którzy potrzebują przestrzeni, jak również osoby zafascynowane teksturami i strukturami. Słowem, wśród kolekcji tapet spod znaku Tecnografica odnajdziesz idealne uzupełnienie każdego wnętrza, niezależnie od stylu czy przeznaczenia.

Realizacje

Realizacje

Tapety spod znaku Tecnogtafica znalazły swoje miejsce w wielu ekskluzywnych obiektach na całym świecie.

Italian Masterpieces
Decoratives
Landscapes
Art Collection

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Carpet Studio jest oficjalnym dystrybutorem tapet marki Tecnografica w Polsce.

Biuro handlowe

ul. Boczna 8
44-240 Żory

Godziny otwarcia:
8:00 – 16:00